Kanallı Tip Klima – Kusursuz Hava Akımı

Nedir?

Kanal ve menfezler yardımı ile hava dağılımı sağlayan klima türlerine kanallı tip klima denmektedir. Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi kategorisi içinde yer alan kanallı tip klima, iç üniteleri tavan arası boşluğuna gizlenerek monte edilir. Bu nedenle mekanlarda hoş bir görünüm sağlar. Mitsubishi Klima kanallı tip klimalar ile kusursuz hava akımı sağlamaktadır.

Devamını Oku

Klimayı Hangi Koşullarda Çalıştırmamız Gerekir?

Klima kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Her elektronik cihazda olduğu gibi belli kullanım kuralları olan klimalarda sağlıklı ve tasarruflu cihaz kullanımı için bu hususlara önem gösterilmesi gerekir.

Klimalar kullanılırken, klimanın kullanıldığı ortamda üflenen havanın karşısına oturmamak, sürekli en düşük ısı değeri ve en yüksek fan hızında çalıştırmak yerine, daha yüksek sıcaklık değerlerinde, orta veya düşük fan hızında çalıştırmak gibi temel ve basit teknikler bulunur. Bu temel tekniklere hakim olunduğunda ise hem tasarruflu hem de sağlıklı bir klima kullanımı ortaya çıkar.

Devamını Oku

45000 BTU Klima Modelleri ve Fiyatları

45000 BTU klima modelleri, ısıtma ve soğutma kapasiteleri 45000 BTU’ya ulaşan ve bu rakamı geçen klimalardır. Genellikle kanallı, tavan, kaset ve salon tipi olarak tasarlanan klimalar, eşit ısıtma ve soğutma derecelerine ulaşılmak istenen geniş mekanlarda kullanılır. Evler, iş yerleri, okullar, hastaneler, üniversiteler, kamu kuruluşları ve sinemalar gibi yerlerde kullanılan 45000 BTU klima modelleri, yüksek konfor sağlamaktadır.

45000 BTU klima modellerinin avantajları ise şunlardır:

 • Asma tavanı olmayan mağaza, restoran veya ofisler için idealdir.
 • 45000 BTU klima modelleri yüksek tavanlı mekanlarda avantaj sağlar.
 • Bağımsız çalışma modu ile sıcaklık değerlerini kendi belirler.
 • Yüksek güç modunda kesintisiz olarak 15 dakika çalışabilir.
 • Tek bir tuşla en iyi ısıtma ve soğutma modelini seçebilir.
 • 45000 BTU klimalar otomatik arıza teşhisi özelliği vardır.
 • Enerji tasarrufu sağlarken aynı zamanda konforlu ısıtma ve soğutma işlevlerini sürdürür.
 • Elektrik kesintileri sonrası çalışmaya kaldığı yerden devam eder.
 • 45000 BTU kapasiteli klimalar ayarlanan zamanda otomatik olarak durur.
 • Kademeli turbo fan sayesinde %20 ısı transfer verimliliği vardır.
 • 45000 BTU klima modelleri sessiz çalışma sistemi ile rahatlık sağlar.
 • Taze hava sağlayan kanal bağlantısı bulunur.

En Çok Tercih Edilen 45000 BTU Klimalar!

45000 BTU klima modelleri arasında Mitsubishi klimalar en çok tercih edilenlerdir. Yüksek enerji tasarrufları ve performansları dolayısıyla beğenilen 45000 btu klima Mitsubishi modelleri sizin de mekanlarınıza kaliteli bir iklimlendirme çözümü sunabilir.

En Çok Satan Mitsubishi 45000 BTU Klimalar


45000 BTU Klima Özellikleri

Geniş mekanlarda en uygun klima modellerinden biri olarak bilinen 45000 BTU klima modelleri değişen kapasiteleri ile her mekan için özel olarak kullanılmaktadır. Sessiz çalışma stili ve yüksek performansı ile tercih edilen 45000 BTU kapasiteli klimaların sağladığı avantajlar:

Kompakt ve Modern Tasarım

45000 btu klimalar tüm modellerin sade, modern tasarımı sayesinde rahat bir kullanım sağlanır.

Geliştirilmiş Montaj Pratikliği

45000 BTU klima modelleri bağlantı borusunun arka, sağ ve yukarı olarak ayarlanabilmesi esnek borulama imkanı sağlar.

24 Saat İyon

45000 btu klimanın ana gövdesinde, havayı kötü kokulardan arındıran, antibakteriyel turmalin levha bulunur. Negatif iyonlar üreten turmalinler, klima çalışmasa dahi temiz hava sağlar.

Mitsubishi Klima

Doğal Enzim Filtresi

45000 btu klima doğal enzim filtresi ile kirli havayı emer. Bakteriler ortadan kaldırılır, böylece ortama temiz hava verilir.

Alerjen Filtresi

45000 btu klimalar alerjen filtresi, enzim ve üre alerjenlerini deaktive eder, mantar, bakteri ve diğer alerjenik bileşikleri yok eder. Mekandaki havayı her zaman taze tutar.

Aktif Karbon Filtresi

45000 BTU klima modelleri havadaki birçok kokunun giderilmesini ve zararlı kimyasal gazların etkisiz hale getirilmesini sağlar.

45000 BTU Klima Fiyatları

45000 BTU klima modelleri arasından en çok tercih edilenlerin Mitsubishi klimalar olduğunu belirtmiştik. Dolayısıyla klima fiyatları açısından sektörün nabzını tutan firmalardan biri de Mitsubishi oluyor. Mitsubishi ev ve iş yerleri için 45000 BTU kapasitede klima modellerini her sene yeniliyor. Dilerseniz tercihinizi bu klimalardan yana kullanabilirsiniz.

45000 BTU klima fiyatları da;

 • Klimanın markasına,
 • Tam kapasitesine,
 • Kullanım alanına,
 • Satın alınacak adedine,
 • Cihaz kalitesine göre değişmektedir.

45000 BTU klima fiyatları 5.000 TL ile 10.000 TL arasında olabilir. Seçeceğiniz markaya göre klima fiyatları elbette farklılık gösterecektir. Her sene değişen 45000 BTU klima fiyatları hakkında sağlıklı bilgiler almak için satış danışmanlarını arayabilirsiniz. Mekanlarınızda kaliteli iklimlendirmeler istiyorsanız 45000 BTU kapasiteli klimaları tercih edebilirsiniz.

Ucuz Inverter Klimalar – Kaliteli ve Ekonomik Klima Fiyatları

Klima alırken hemen hemen hepimiz ilk önce klimanın fiyatlarını göz önünde bulundururuz. Inverter klima seçimi yapmadan önce de ucuz inverter modelleri üzerine bir araştırma yapmayı ihmal etmeyiz. Ucuz klima satın almak istediğimiz için bu araştırma ve karar verme süreci aylar sürebilir. Hem klimanın iyi olmasını hem de ucuz olmasını bekleriz.

Ancak kalite ve fiyat birbirine paralel iki unsur olduğu için ucuz inverter klima satın alırsak cihazın performansının beklediğimiz gibi olmamasına şaşırmamalıyız. Sektörde Mitsubishi’den Sigma’ya kadar onlarca klima markası olsa da hiç duymadığınız markalar da karşınıza çıkabilir. En ucuz inverter klimaları satan bu markalar, her bütçeye hitap ettikleri için satın alınabilir. Ancak belirttiğimiz gibi yıllarca kullanılacak kalitede ve performansta olmayacaklardır. Dolayısıyla inverter klima satın almadan önce cihazın kullanım özelliklerine ve markanın kullanıcı yorumlarına dikkat etmeniz gerekir.

Ucuz Inverter Klima Alınır Mı?

Ucuz inverter klima almak, uzun yıllar kullanmak istediğiniz klimalar konusunda sizi hüsrana uğratabilir. Ucuz klima modelleri fiyatlarıyla aklınızı çelse de uzak durmanız gereken elektronik cihazlardır. En ucuz inverter klima diye bir hevesle aldığınız klimaları birkaç sene sonra kullanamayabilirsiniz. Yine de önerilerimizi dinlemeyerek ucuz inverter klima satın alırsanız şu sonuçlarla karşılaşabilirsiniz:

 • Ucuz inverter klima düşük performans gösterir.
 • Ucuz inverter klimalar istediğiniz sıcaklık değerlerine hızlıca ulaşamaz.
 • Ucuz inverter klima modelleri A sınıfı olmadığı için yüksek enerji harcarlar ve yüksek elektrik faturaları ile karşılaşmanıza neden olurlar.
 • Klimanın fiyatı ne kadar düşerse çalışırken çıkardığı ses de o kadar yüksek olacaktır.
 • Ucuz inverter klimalar kolay arızalanacaktır.
 • Ucuz inverter klima modelleri, bakım masrafları açısından bütçenizi zorlayacaktır.

Mitsubishi Klima

En ucuz inverter klima avantajıyla sunulan ve satın aldığınız cihazlar çıkardıkları sorunlarla satın alırken ödediğiniz paranın kat be katını ödemenize neden olacaktır. Yüksek elektrik sarfiyatı yapan, ufak sorunlardan büyük masraflara neden olan, parçaları zor bulunan ucuz inverter klima modelleri sizleri pişman edecektir. Bunun yerine A sınıfı kalitede cihazlar alarak masraflarınızı en aza indirmeniz akıllıca olacaktır.

En Ucuz Mitsubishi Klima Modelleri

Ucuz inverter klima almak isteyenler için Türkiye’nin iklimlendirme devi Mitsubishi’nin ekonomik modelleri bulunuyor. Adını duymadığınız markalardansa Mitsubishi’nin ekonomik modellerini tercih edebilirsiniz. En uygun Mitsubishi klima modelleri:

 • Mitsubishi klima İklimsa güvencesinde, 8.530 (3.070 – 9.553) Btu/h soğutma ve 9.553 (2.729 – 13.306) Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan R410A gazlı, A sınıfı Mitsubishi Inverter SRK 25 ZMP-S 9000 BTU Duvar Tipi Klima.

  %30'a varan indirim, ücretsiz keşif ve montaj, +3 yıl ek garanti fırsatı, kapıda ödeme imkanı ve en iyi fiyat garantisi.
  Montaj ve servis mağduriyeti yaşamamak için klimanızı Mitsubishi yetkili satış merkezlerinden alın. Mitsubishi klima bayi listesi
  İndirim!
 • Mitsubishi klima İklimsa güvencesinde, 8.530 (3.412 – 9.895) Btu/h soğutma ve 10.918 (4.094 – 14.330) Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan R410A gazlı, A++ sınıfı Mitsubishi Inverter SRK 25 ZS-S 9000 BTU Duvar Tipi Klima.

  %30'a varan indirim, ücretsiz keşif ve montaj, +3 yıl ek garanti fırsatı, kapıda ödeme imkanı ve en iyi fiyat garantisi.
  Montaj ve servis mağduriyeti yaşamamak için klimanızı Mitsubishi yetkili satış merkezlerinden alın. Mitsubishi klima bayi listesi
  İndirim!
 • Mitsubishi klima İklimsa güvencesinde, 8.530 (3.070 – 12.624) Btu/h soğutma ve 10.918 (2.729 – 19.789) Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan R410A gazlı, A+++ sınıfı Mitsubishi Inverter SRK 25 ZSX-S 9000 BTU Duvar Tipi Klima.

  %30'a varan indirim, ücretsiz keşif ve montaj, +3 yıl ek garanti fırsatı, kapıda ödeme imkanı ve en iyi fiyat garantisi.
  Montaj ve servis mağduriyeti yaşamamak için klimanızı Mitsubishi yetkili satış merkezlerinden alın. Mitsubishi klima bayi listesi
  İndirim!
 • Mitsubishi klima İklimsa güvencesinde, 10.918 (3.070 – 11.942) Btu/h soğutma ve 12.283 (3.070 – 14.671) Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan R410A gazlı, A++ sınıfı Mitsubishi Inverter SRK 35 ZMP-S 12000 BTU Duvar Tipi Klima.

  %30'a varan indirim, ücretsiz keşif ve montaj, +3 yıl ek garanti fırsatı, kapıda ödeme imkanı ve en iyi fiyat garantisi.
  Montaj ve servis mağduriyeti yaşamamak için klimanızı Mitsubishi yetkili satış merkezlerinden alın. Mitsubishi klima bayi listesi
  İndirim!

Ucuz Değil Kullanışlı Klima Alın!

Ucuz inverter klima modelleri ile kaliteli klimalar arasında fiyat ve performans farkı oldukça fazladır. En ucuz inverter klima 1000 TL’den başlarken çıkardığı sorunlarla ilerleyen süreçlerde sizi zorlayacaktır. Ancak mekanınıza uygun, istediğiniz kapasitede, A sınıfı ve dayanıklı klima satın alırsanız yıllarca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

En uygun Mitsubishi klimalar hakkında bilgi almak, mekanınız için ideal klimayı seçmek, keşif hizmetlerinden yararlanmak için çağrı merkezimizi arayın. İhtiyacınız olan klimayı uzman ekiplerimiz belirlesin…

Klima Mı Vantilatör Mü? Hangisini Almalısınız?

Özellikle son yıllardaki kavuran yaz sıcakları, kapalı alanlarda durmamızı neredeyse imkansızlaştırıyor. Sıcaklıklarla başa çıkmamızı ise klima ya da vantilatör gibi iklimlendirme cihazları sağlıyor. Yaz aylarında klimaların ve vantilatörlerin satışlarında patlama yaşanıyor. Peki klima mı vantilatör mü daha avantajlı? Doğru tercih vantilatör mü klima mı? Klimanın veya vantilatörün zararları nelerdir? Hangisi daha doğru bir serinlik sağlar?

Serinlemek amacıyla klima da vantilatör de kullanılabilir. Klima vantilatör karşılaştırması için satın alacağınız serinleme aracını kullanacağınız mekanın büyüklüğü ve klimayı ya da vantilatörü kaç saat çalıştıracağınız önemlidir. Eğer gün boyu mekanınızı serinletecekseniz A sınıfı inverter klima almanız daha avantajlı olacaktır. Ancak sadece belli saatlerde mekanınızı serinletecekseniz anlık çözüm olarak vantilatör kullanabilirsiniz.

Ayrıca klima mı vantilatör mü almalıyım diyenler ofis ya da çalışma mekanları için klimaları tercih ettiklerinde daha avantajlı bir serinlik sağlarlar. Evlerde odalar için ise vantilatör kullanımı yeterli olabilir. Ancak yine de klima kadar performans göstermeyeceği ve odayı tam anlamıyla serinletmeyeceğini bilmeniz gerekir.

Gündüz Klima, Gece Vantilatör

Uzmanlar klima mı vantilatör mü diyenleri her ikisinin de yanlış kullanılmaması konusunda uyarıyor. Örneğin klimanın yüz felcine neden olduğu durumlar vantilatör için de geçerli oluyor. Dolayısıyla klima ve vantilatör kullanırken aşırıya kaçmamak gerekiyor.

Klimalar gündüz saatlerindeki sıcaklıkla daha iyi savaşırken vantilatörler gece saatlerinde kullanılabiliyor. Evlerinizde her iki cihazın da bulunması avantajlı bir iklimlendirme sağlayabilir. Gündüz klima kullanırken gece yatış tarafınızın tersinde olacak bir vantilatörle rahatça uyuyabilirsiniz.

Mitsubishi Klima

Hangisi Daha Az Enerji Harcıyor?

Klima vantilatör karşılaştırması yaparken klimanın ve vantilatörün ne kadar enerji harcayacağını da göz önünde bulundurmalısınız. Serinleyelim derken bütçenizi yakmamanız gerekiyor. Vantilatörde motor sarfiyatı az bile olsa bire bir enerji tüketimi olur. Vantilatörden 280 Watt’lık bir güç alırsınız. Ancak klimadan daha yüksek bir güç alır ve daha iyi serinlik sağlarsınız.

Klima ile vantilatörü bire bir ölçtüğünüz zaman klimada enerji sarfiyatı daha düşük olacaktır. Bir Kilowatt’lık enerji tüketiminde 1 Kilowatt’lık bir enerji alırsınız. Bu bağlamda kapalı alanlarda sadece klima tercih edilmelidir.

Hangisi Daha Sağlıklı? Klima Mı Vantilatör Mü?

Klima mı vantilatör mü sağlıklı, hangisi bizi daha çok hasta eder diye düşünüyor olabilirsiniz. Hatta klimanın hastalıklara neden olduğu konusunda önyargınız da olabilir. Ancak vantilatör de klima kadar tehlikeli. Klima mı vantilatör mü almalıyım diyenler her ikisinin de aynı hastalıklara neden olduğunu bilmeliler.

Yanlış ve aşırı kullanımda üst solunum hastalıkları, akciğer rahatsızlıkları, boyun ve sırt tutulmaları, bu bölgelerde kas spazmı gerçekleşebilir. Bir kişinin eski bir hastalığı yeniden nüksedebilir. O nedenle klimaların ve vantilatörlerin bilinçli kullanılması gerekiyor.

Kısaca klima mı vantilatör mü almalıyım diyenler:

 • Vantilatörün soğutucu etkisi yok sadece havayı bir yönden alıp diğer yöne götürür, aldatıcı bir tesir yaratır.
 • Ortamın ısı derecesini düşürmez.
 • Vantilatörler harcadıkları enerji kadar verim sunmazlar.
 • Vantilatörler klimaya göre ortamdaki tozu ve mikrobu yok edici bir teknolojiye sahip değildirler.
 • Klimadan sağlanan serinlik vantilatörden sağlanamaz.
 • Klimalar çevre dostu olduğu için sağlıklı gazlar kullanırlar. Vantilatör sadece elektrikle çalıştığı için harcanan enerji artar.

Klima vantilatör karşılaştırması için galibimiz klima olarak gözüküyor. Hem enerji tasarrufları hem de verimleriyle teknoloji harikası olan klimalar vantilatörlerin yerine yıllar önce geçti zaten.

Klima ve vantilatör arasındaki fark ile artılar ve eksiler hangi cihazı alacağınıza karar vermenizi sağlayabilir. Mekanlarınızda en iyi iklimlendirmeyi sağlamak için teknolojiden şaşmayın…

7000 BTU Klima Modelleri ve Fiyatları

7000 BTU klima modelleri, ısıtma ve soğutma kapasiteleri 7000 BTU’ya yakın olan ve 9000 BTU’yu geçmeyen klimalardır. 7000 BTU klimalar, genel olarak mekan kapasitesi düşük olan evlerde ve iş yerlerinde kullanılır. Duvar tipi klimalar 7000 BTU klima modellerine örnek gösterilebilir.

Küçük mekanların ekonomik iklimlendirme seçimi olan 7000 BTU klimalar, kullanım kolaylıkları ve sağlığa dost özellikleriyle yaz ve kış aylarının kurtarıcısıdır. Özellikle bebekli ve yaşlı bireylerin olduğu evlerde güvenle kullanılabilir. 7000 BTU kapasiteli klimalar tarafından sunulan diğer kullanım avantajları ise:
Yıllarca kullanılabilir kapasiteye sahiptirler.

 • 7000 BTU klimalar filtreleriyle sağlığınızı korur, mekanda bakteri oluşumuna izin vermez.
 • Yıkanabilir ve değiştirilebilir panellere sahiptir.
 • 7000 BTU klima modelleri ayarlanan sıcaklıklara hızlıca ulaşabilir.
 • Sessiz çalışma özellikleriyle mekandaki varlıklarını unuttururlar.
 • 7000 BTU klimalar elektrik kesintilerinden sonra çalışmaya kaldıkları yerden devam ederler.
 • 7000 BTU klima modelleri ev ve işyerlerindeki genel kullanım için uygundur.
 • Kompakt tasarımlarıyla kolay montaj özelliği sunarlar.
 • Düşük enerji harcayarak maksimum verim sunarlar.
 • Otomatik programlama gibi konfor özelliklerine sahiptirler.

7000 BTU klima modelleri, herkesin evinde kaliteli iklimlendirme oluşturmak isteyen Mitsubishi’nin sağladığı konfor ayrıcalıklarından biridir.

En Çok Satan Mitsubishi 7000 BTU Klimalar


Mitsubishi Inverter SRK 20 ZMX-S Klima – 7000 BTU Klimaların En Çok Tercih Edileni!

7000 BTU klima modelleri arasında Mitsubishi Inverter SRK 20 ZMX-S en çok tercih edilen klima olarak dikkat çekiyor. Hem ekonomik olması hem de mekan ihtiyaçlarını karşılaması yönünden beğenilen 20 ZMX-S, bütçesini düşünenlerin tercihi oluyor.

7000 BTU Klima Mitsubishi Özellikleri

Evlerin ve ofislerin iklimlendirme seçeneği olan 7000 BTU klimalar, verimli kapasiteleri ile aklınızdaki soru işaretlerini giderecektir. Duvar tipi olarak tasarlanan 7000 BTU klima modelleri satın alırken ikna olmanızı sağlayacak diğer özellikler şunlardır:

24 Saat İyon

Klimanın ana gövdesinde, havayı kötü kokulardan arındıran, antibakteriyel turmalin levha bulunur. 7000 BTU klima modelleri negatif iyonlar üreten turmalinler, klima çalışmasa dahi temiz hava sağlar.

Doğal Enzim Filtresi

Doğal enzim filtresi kirli havayı emer. 7000 BTU klimalar ile bakteriler ortadan kaldırılır, böylece ortama temiz hava verilir.

Alerjen Filtresi

Alerjen filtresi, enzim ve üre alerjenlerini deaktive eder, mantar, bakteri ve diğer alerjenik bileşikleri yok eder. 7000 BTU klima modelleri mekandaki havayı her zaman taze tutar.

Mitsubishi Klima

Fotokatalitik Yıkanabilir Koku Filtresi

7000 BTU klima modelleri kötü kokuya neden olan molekülleri kokudan arındırarak havayı temiz tutar.

Biyolojik Anti-bakteriyel Filtre

7000 BTU klima modelleri bakteri ve küfleri güçlü ve kalıcı bir şekilde yok eden filtre, ortamdaki tozları toplar.

Aktif Karbon Filtresi

7000 BTU klimalar havadaki birçok kokunun giderilmesini ve zararlı kimyasal gazların etkisiz hale getirilmesini sağlar.

Plasmacluster İyon Filtresi

7000 BTU klimalar iyon filtresi hava ile taşınan zararlı küf sporlarını, alerjenleri ve virüsleri etkisiz hale getirirler.

7000 BTU Klima Fiyatları – Kampanyaları Kaçırmayın!

7000 BTU klima modelleri arasında Mitsubishi, en çok tercih edilen klima modeli olarak dikkat çekiyor. Klima sektörünün en iyi markalarından olan Mitsubishi, sezona özel kampanyalarıyla da klima almak isteyenlerin bütçelerini rahatlatıyor. 7000 BTU klima fiyatları da;

 • Klimanın markasına,
 • İhtiyaç duyulan tam kapasiteye,
 • Kullanım alanına,
 • Satın alınacak adedine,
 • Cihaz kalitesine göre değişiyor.

7000 BTU klima fiyatları 1500 TL’den başlayarak markasına göre 4000 TL’ye kadar çıkabilir. Her sene değişen 7000 BTU klima fiyatları hakkında sağlıklı bilgiler almak için klima satış danışmanlarını arayabilirsiniz. Evlerinizin ve iş yerlerinizin havasını değiştirmek istiyorsanız duvar tipi klimalardan 7000 BTU kapasiteli klimaları tercih edebilirsiniz.

Heat Pump Nedir? Klimada Nasıl Kullanılır?

Harici bir ısı kaynağı kullanarak istenen mekanı soğutan veya ısıtan cihazların basit çalışma prensibidir. Çoğu kez kullanılan kaynak, dış hava olduğu gibi, toprak ya da su da olabilir. Aynı cihazın soğutma ve ısıtma yapması, aslen dört yollu vana mekanizması ile buna yön veren sensörler ve mikro işlemciler sayesindedir. Isı pompası olarak da bilinir.

Devamını Oku

24000 BTU Klima Modelleri ve Fiyatları

24000 BTU klima modelleri, ısıtma ve soğutma kapasiteleri 24000 BTU’yu geçmeyen klimalardır. Duvar tipi, yer tipi ve multi klima modellerinde karşımıza çıkmaktadır. Hemen hemen her mekana uyumlu olan 24000 BTU klimalar, evlerde, iş yerlerinde, okullarda, hastanelerde ve kamu kuruluşlarında rahatlıkla kullanılmaktadır.

Klimalarından yüksek performans bekleyenler için ideal olan 24000 BTU klima modelleri ile mekanlarda hızlı ısıtma ve soğutma sağlanmaktadır. 24000 BTU klima modellerinin tercih edilmelerini sağlayan genel avantajları ise şunlardır:

 • Kendini temizleyen iç ünitesi ile hijyenik kullanım sağlar.
 • 24000 BTU klima modelleri büyük alanlar için idealdir.
 • Ayarlanan sıcaklığa hızla ulaşabilir.
 • Minimum enerji ile maksimum verim sağlar.
 • 24000 BTU klima sessiz çalışma özelliği ile rahatsızlık vermez.
 • Ev ve işyerlerindeki genel kullanım için uygundur.
 • Kumandalı kullanım ile mekanlarda rahatlık sağlar.
 • Kirli havayı ve kötü kokuları yok eder.
 • 24000 BTU klimalar farklı kapasitede dış üniteler ve iç üniteler sayesinde geniş kombinasyon imkanı tanır.
 • 24000 BTU kapasiteli klimalar yüksek enerji tasarrufu ile bütçe dostudur.
 • Bireysel ve merkezi kontrol sistemleri ile yönetim kolaylığı sağlar.
 • En zor yerlerde kolay borulama ve montaj imkanı verir.
 • İç ünite sesini rahatsız etmeyecek seviyede tutulmasını sağlar.
 • 24000 BTU klima modelleri elektrik kesintisinden sonra otomatik olarak yeniden çalışmaya başlar.

En Çok Tercih Edilen 24000 BTU Klimalar!

24000 BTU klima Mitsubishi modelleri 24000 BTU klimalar arasında en çok tercih edilenlerdir. Hem gelişmiş kapasiteleri hem de güvenilir çalışma şekilleriyle tercih edilen Mitsubishi klimalar bütçe dostu olarak dikkat çekmektedir.

En Çok Satan Mitsubishi 24000 BTU Klimalar

 • Mitsubishi klima İklimsa güvencesinde, 24.225 (4.776 – 24.225) Btu/h soğutma ve 24.225 (3.412 – 24.225) Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan R410A gazlı, A+ sınıfı Mitsubishi Inverter FDT 71 VNPVG 24000 BTU Kaset Tipi Klima.

  %30'a varan indirim, ücretsiz keşif, +3 yıl ek garanti fırsatı, kapıda ödeme imkanı ve en iyi fiyat garantisi.
  Montaj ve servis mağduriyeti yaşamamak için klimanızı Mitsubishi yetkili satış merkezlerinden alın. Mitsubishi klima bayi listesi
  İndirim!
 • Mitsubishi klima İklimsa güvencesinde, 24.225 (10.918 – 27.296) Btu/h soğutma ve 27.296 (12.283 – 30.708) Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan R410A gazlı, A+ sınıfı Mitsubishi Inverter FDT 71 VNXVG 24000 BTU Kaset Tipi Klima.

  %30'a varan indirim, ücretsiz keşif, +3 yıl ek garanti fırsatı, kapıda ödeme imkanı ve en iyi fiyat garantisi.
  Montaj ve servis mağduriyeti yaşamamak için klimanızı Mitsubishi yetkili satış merkezlerinden alın. Mitsubishi klima bayi listesi
  İndirim!
 • Mitsubishi klima İklimsa güvencesinde, 24.225(10.918-27.296) Btu/h soğutma ve 27.296(12.283-30.708) Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan R410A gazlı, A sınıfı Mitsubishi Inverter FDF 71 VNXVD 24000 BTU Salon Tipi Klima.

  %30'a varan indirim, ücretsiz keşif, +3 yıl ek garanti fırsatı, kapıda ödeme imkanı ve en iyi fiyat garantisi.
  Montaj ve servis mağduriyeti yaşamamak için klimanızı Mitsubishi yetkili satış merkezlerinden alın. Mitsubishi klima bayi listesi
  İndirim!
 • Mitsubishi klima İklimsa güvencesinde, 24.225 (7.847 – 26.272) Btu/h soğutma ve 27.296 (6.824 – 34.120) Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan R410A gazlı, A++ sınıfı Mitsubishi Inverter SRK 71 ZR-S 24000 BTU Duvar Tipi Klima.

  %30'a varan indirim, ücretsiz keşif ve montaj, +3 yıl ek garanti fırsatı, kapıda ödeme imkanı ve en iyi fiyat garantisi.
  Montaj ve servis mağduriyeti yaşamamak için klimanızı Mitsubishi yetkili satış merkezlerinden alın. Mitsubishi klima bayi listesi
  İndirim!

24000 BTU Klima Özellikleri

Geniş mekanlara en uygun klima modellerinden olan 24000 BTU klimalar kolay montaj ve maksimumu verimleriyle tercih ediliyor. Sessiz çalışma stili ve yüksek performansının dışında ilgi çekici özellikleri ise:

Kendi Kendini Temizleme İşlemi

24000 BTU klima modelleri, kendini temizleyen iç ünite sayesinde ortam hava kalitesi korunurken cihaz parçalarının da ömrü uzar.

Doğal Enzim Filtresi

24000 BTU klimalar doğal enzim filtresi kirli havayı emer. Bakteriler ortadan kaldırılır, böylece ortama temiz hava verilir.

Fotokatalitik Yıkanabilir Koku Filtresi

24000 btu klima kötü kokuya neden olan molekülleri kokudan arındırarak havayı temiz tutar. Sadece su ile temizlenebilir.

Alerjen Filtresi

Alerjen filtresi, enzim ve üre alerjenlerini deaktive eder, mantar, bakteri ve diğer alerjenik bileşikleri yok eder. Mekandaki havayı her zaman taze tutar.

Mitsubishi Klima

Aktif Karbon Filtresi

24000 BTU klima modelleri havadaki birçok kokunun giderilmesini ve zararlı kimyasal gazların etkisiz hale getirilmesini sağlar.

Gelişmiş kontrol

24000 btu kapasiteli klimalar tek dış üniteye sahip yapısı ile aynı anda çoklu klima yönetim sistemi.

Kolay kurulum ve bakım

24000 BTU klima sistemi kat veya bölge bazında entegre etmeye olanak tanır.

24000 BTU Klima Fiyatları

24000 BTU klima fiyatları her sezon değişebiliyor. Firmalar yaz ve kış kampanyalarıyla ürünlerini pazarlayabiliyorlar. Bir kere gördüğünüz fiyatı bir daha göremeyebiliyorsunuz. Bu nedenle kampanyaları takip etmenizde fayda var.

24000 BTU klima fiyatları da;

 • Klimanın markasına,
 • Tam kapasitesine,
 • Kullanım alanına,
 • Satın alınacak adedine,
 • Cihaz kalitesine göre değişmektedir.

24000 BTU klima fiyatları 2.500 TL ile 4.500 TL arasında olabilir. Klima markasına göre daha yüksek ücretlerle de karşılaşılabilir. Her sene değişen 24000 BTU klima fiyatları hakkında sağlıklı bilgiler almak için satış danışmanlarını arayabilirsiniz. Mekanlarınızda kaliteli iklimlendirmeler istiyorsanız duvar tipi, yer tipi ve mutli klimalardan 24000 BTU kapasiteli klimaları tercih edebilirsiniz.

21000 BTU Klima Modelleri ve Fiyatları

21000 BTU klima modelleri, ısıtma ve soğutma kapasitelerinin ortalaması 21000 BTU’yu geçmeyen klimalardır. Genellikle multi klima modelleri 21000 BTU kapasitelerine sahiptir. Dolayısıyla iklimlendirilmek istenen geniş evlerde, ofislerde, hastanelerde, kamu kuruluşlarında, restoranlarda, spor salonlarında ve yüksek katlı binalarda kullanılmaktadır.

Hem ekonomik hem de gelişmiş kontrol sistemi olan 21000 BTU klima modelleri, tek merkezden aynı anda birden fazla klimayı kontrol etmenin rahatlığını sunmaktadır. Homojen sıcaklık değerleri sağlamak isteyenler de 21000 BTU klima modelleri ile mekanlarını konfora kavuşturabilirler.

21000 BTU klima avantajları:

 • Farklı kapasitede dış üniteler ve iç üniteler sayesinde geniş kombinasyon imkanı tanır.
 • 21000 BTU klima modelleri yüksek enerji tasarrufu ile bütçe dostudur.
 • A sınıfı klima özelliği sayesinde minimum enerji ile maksimum verim sağlar.
 • Bireysel ve merkezi kontrol sistemleri ile yönetim kolaylığı sağlar.
 • En zor yerlerde kolay borulama ve montaj imkanı verir.
 • 21000 BTU klima modelleri kompakt ölçüleri sayesinde kolay montaj sağlar.
 • İç ünite sesini rahatsız etmeyecek seviyede tutulmasını sağlar.
 • Elektrik kesintisinden sonra otomatik olarak yeniden çalışmaya başlar.
 • 21000 BTU klima modelleri her mekanda rahatlıkla kullanılabilir.
 • Verimli çalışma sistemi ile düşük faturalar ödersiniz.
 • Rahat taşınma ve montaj özellikleri vardır.

En Çok Tercih Edilen Mitsubishi 21000 BTU Klima Modelleri

Tek merkezden yönetilen 21000 BTU klimalar, özellikle geniş mekanların kurtarıcısıdır. Farklı odalarda aynı havayı yaratmak isteyenler, 21000 BTU klima modelleri arasından seçim yapabilirler.

En çok tercih edilen Mitsubishi 21000 BTU klima modelleri ise şunlardır:


21000 BTU Klima Özellikleri

21000 BTU klima Mitsubishi garantisiyle evlerinizde! Multi klima özellikleri açısından diğer sistemlerden ayrılan, yüksek enerji tasarruflu 21000 btu klima modellerinin özellikleri:

Gelişmiş kontrol

21000 BTU klimalar tek dış üniteye sahip yapısı ile aynı anda çoklu klima yönetim sistemi sağlar.

Tasarım esnekliği

21000 btu kapasiteli klimalar alanın büyük ve küçüklüğüne göre modüler yaklaşım ve çözümler sunar.

Kolay kurulum ve bakım

21000 BTU klima Mitsubishi kat veya bölge bazında entegre etmeye olanak tanır.

Sessiz çalışma sistemi

21000 BTU klima modelleri üstün performansı ile iç mekan ses seviyesi şartlarının karşılanmasını sağlar.

Cazip özellikleriyle mekanlarınızın havasını değiştirecek olan 21000 btu klimalar, maksimum konfor yaratacak.

Mitsubishi Klima

21000 BTU Klima Fiyatları – Kampanyaları Kaçırmayın!

21000 BTU klima modelleri arasında Mitsubishi markasının yeri ayrı elbette. 21000 BTU klima Mitsubishi garantisiyle yıllarca kullanacağınız cihazlarınız arasında yer alacak. Klima sektörünün en kaliteli markası olan Mitsubishi 21000 btu klima kalitesiyle mekanlarınıza ayrıcalık katacak.

21000 BTU klima fiyatları da;

 • Klimanın markasına,
 • Tam kapasitesine,
 • Kullanım alanına,
 • Satın alınacak adedine,
 • Cihaz kalitesine göre değişiklik gösterecek.

Her sene değişen 21000 BTU klima fiyatları hakkında sağlıklı bilgiler almak için satış danışmanlarımızı arayabilirsiniz. Mekanlarınızda kaliteli iklimlendirmeler istiyorsanız multi klima 21000 btu kapasiteli klimalar tam size göre!